Objednávka e-Booku

4 způsoby, jak se naučit číst z obrázku dítěte

Klíč k poznání osobnosti, myšlenek a pocitů dítěte .

Objednávám e-Book „4 způsoby, jak se naučit číst z obrázku dítěte“ v hodnotě 490Kč.

Vím, že tento e-Book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email po zaplacení objednávky a připsání platby na účet.

Vím, že pokud zjistím, že mi e-Book nevyhovuje, mohu jej vrátit do 14 dnů od zakoupení bez udání důvodu a požádat o vrácení peněz v plné výši.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
e-Book - "4 způsoby, jak se naučit číst z obrázku dítěte

Co řekli o e-Booku čtenáři?

Vždy mě bavilo nořit se do dětského světa. S e-bookem, 4 způsoby, jak se naučit číst z obrázku dítěte, Vám to půjde samo.Nabídne Vám nespočet rad a informací, jak interpretovat obrázky Vašich dětí - od kresby postavy, rodiny, až po nakreslený strom. Po přečtení budete vědět, jak kresby chápat a jakými emocemi s Vámi dítě skrze ně promlouvá. Vodítkem Vám budou i ilustrativní obrázky dětí. Pokud se chcete naučit něco nového a víc pochopit své děti, neváhejte a e-book si kupte. Budete tak zas o kousek blíž svým malým malířům..
Kateřina Dušková
Autorka pohádek, koučka
Psychologie dětí pomocí dětské kresby, tak bych vystihla tento krásný e-book. Učím v mateřské škole a díky tomuto ebooku jsem se o dětské kresbě dozvěděla přesně to, co jsem potřebovala. Líbí se mi, že autorka zdůrazňuje, jak je důležité se dívat na dětskou kresbu z více úhlů pohledu a neřídit se podle jedné "normy". Jasné, přehledné, přirozené a s citem napsané. Děkuji, určitě využiji v praxi :-).
Martina Votípková
učitelka MŠ a lektorka přirozené komunikace s koňmi pro děti

Potřebujete pomoc?

Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi na info@instantnistesti.cz

Ráda Vám odpovím na otázky a poradím!

© 2021 Instantnistesti.cz