OBJEDNÁVKA E-BOOKU

Jak udělat z předškoláčka natěšeného prvňáčka?

Tipy, triky, aktivity a trocha teorie jak usnadnit dítěti první krůčky ve škole.

Přesně popsané dovednosti, které by mělo dítě umět, než půjde do první třídy.

.

Nápady a aktivity pro podporu rozvoje myšlení dítěte potřebné k připravenosti na školní docházku.

.

Dozvíte se, jak poznáte nevyzrálost dítěte v určitě oblasti a jak s ní zatočit.

.

Zábavné aktivity podporující rozvoj klíčových dovedností, jako je psaní, čtení, matematika a sociální interakce.

.

Objednávám e-book „Jak udělat z předškoláčka
natěšeného prvňáčka?“ v hodnotě 399Kč.

Vím, že tento e-Book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email po zaplacení objednávky a připsání platby na účet.

Vím, že pokud zjistím, že mi e-Book nevyhovuje, mohu jej vrátit do 14 dnů od zakoupení bez udání důvodu a požádat o vrácení peněz v plné výši.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
e-Book "Jak udělat z předškoláčka natěšeného prvňáčka?"

Co řekli o e-Booku čtenáři?

"Když jsem řešila přechod mé předškolačky do první třídy (dcera je srpnová ) velmi jsem zvažovala, zda jí dát odklad nebo ne. E-book mi dal jasné, ucelené, strukturované a čtivé informace, které jsem ke svému rozhodování přesně potřebovala vědět. Aspektů, které bychom měli jako rodiče zvážit je spousta a není to jen o tom, jestli už dítě umí počítat nebo číst. V e-booku jsem proto ocenila hlavně to, že jsou v něm popsány všechny složky školní zralosti. Rodiče podle mé zkušenosti často opomíjí psychickou, citovou a sociální zralost a také návyky, které by dítě mělo pro hladký nástup do školy mít. Součástí e-booku jsou i nápady, inspirace a doporučení, jak s dětmi jednotlivé oblasti procvičovat. Včera jsme s dcerou dělaly kuličky z plastelíny a stavěly je do pyramidy. Skvělá aktivita! Velmi taky oceňuji kapitolu o emocích. Učí děti jak je pojmenovávat a posilovat empatii a respekt k druhým. E-book moc doporučuji rodičům budoucích školáků, stejně jako pedagogům v mateřských školách. Krok do první třídy je totiž velký a neměli bychom ho uspěchat, ani brzdit..."
Kateřina Dušková
Autorka pohádek, koučka
E-kniha, Jak udělat z předškoláčka natěšeného prvňáčka mi vyrazila dech. Paní Alina je nejen paní učitelka, ale navíc trojnásobná maminka a je to z e-knihy opravdu cítit. Svou e-knihou mi dala bohaté informace a nové vhledy, nejen z pohledu paní učitelky, ale i maminky. Obsah e-knihy je velmi hodnotný a obsáhlý nejen informacemi, ale i akčních kroků, které dětem pomáhají se rozvíjet nejen v oblasti mentální ale i emocionální. E-knihu hodnotím jako velmi přínosnou pro každou maminku, protože zde najdete potřebné informace od A až po Z, díky kterým své děti opravdu připravíte na to, být natěšeným prvňáčkem. Děkuji!!
Karolína Nosková
průvodkyně po cestě k vnitřní svobodě

Potřebujete pomoc?

Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi na info@instantnistesti.cz

Ráda Vám odpovím na otázky a poradím!

© 2021 Instantnistesti.cz