Už jsem zpátky

Trochu jsem se odmlčela. Vrátila jsem se do práce – do školy. Mí prvňáci a druháci vyžadovali opravdu plného nasazení, ať už jde o přípravu, tak o psychickou stabilitu 🙂 Ano, jsou nároční na výchovu a taky na vzdělávání. Ale zvládli jsme to perfektně!

 

Díky nim jsem se zase posunula dál a jsem bohatší o další zkušenosti. Dny, které s nimi prožívám jsou akční a každý, kdo nemá rád rutinu a nechce se nudit, měl by si vyzkoušet práci učitelky.

 

Člověk neví, co ho každý den čeká a stále se děje něco nového. Děti jsou nevyzpytatelné.

 

Jsem ráda, že jsem vše přežila ve zdraví a nyní jen pár dnů a hurá na prázdniny!

 

Po prázdninách na mě budou čekat noví prvňáčci. A já se strašně moc na ně těším! Tentokrát jsem si všechny mé poznatky a zkušenosti pečlivě sepsala a připravila konkrétně zpracovaná fakta, tipy, rady a hry pro rodiče příštích prvňáčků.

 

Nejdřív jsem vše psala jen pro sebe a rodiče, abych jich mohla seznámit s konkrétními informacemi týkajícími se školní zralosti, školních dovedností a všeho, co řeší a co je zajímá.

 

 

♣ Hodně rodičů si neví rady, jak podpořit dítě, když vidí u něj nějaké nedostatky v dovednostech.

♣ Netuší, jak mají poznat, že je dítě ještě nezralé, že má problémy v dané oblasti.

♣ Vždy tyto problémy řešíme na vstupních setkáních s rodiči a otázky se pokaždé opakují.

 

 

Tento týden jsem také setkala s rodiči a mohla jsem na toto téma mluvit celé hodiny…ale samozřejmě to nejde. Vešla jsem se do hodiny a čtvrt. A další informace obdrží rodiče emailem.

 

 

Veškeré nasbírané informace jsem vložila do jednoho celku a vznikl můj druhý e-book „Jak udělat z předškoláčka natěšeného prvňáčka“.

 

Prolínají se tam emoce a zkušenosti matky 3 dětí a učitelky.

 

 

Je to návod, klíč, rady, nápady a hry pro rodiče příštích prvňáčků. Zdarma jsem přiložila 33 pracovních listů, které používám ve výuce a při zápisech.

 

Jelikož zbývají ještě dva měsíce do začátku nového školního roku, chtěla bych dát možnost všem rodičům, kterým záleží na svých dětech, aby si mohli elektronickou knihu koupit, proto ji vypouštím za akční cenu.

 

„Jak udělat z předškoláčka natěšeného prvňáčka“.

 

 

Věřím, že pomůže a poradí….

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2021 Instantnistesti.cz