mujeobchod

Na začátku byla touha…aneb jak vznikl můj eshop

Na začátku byla touha…touha mít dítě. Přání bylo vyslyšeno, první moje miminko přišlo na svět.

Za dalších 6 let se narodil další zázrak. Jako většina nastávajících maminek jsem řešila, co vše nakoupit pro miminko. Hledala jsem na internetu různé informace o tom, co je opravdu potřebné, co využiji, jaké povlečení koupit, k čemu slouží mantinel do postýlky, zda pořídit nebesa k postýlce, jakou hrací deku mám koupit a také co vzít s sebou do porodnice…?

Sbírání informací

Pohybovala jsem se na různých diskuzích pro těhulky a maminky, přispívala jsem, jezdila na srazíky s internetovými kamarádkami a sbírala informace o všem okolo nastávajících maminek a následně potřeb jejich miminek. A proto, že jsem člověk, který má stále nějaké nápady a nevydrží stát na místě, vymyslela jsem koncept mého eshopu, ve kterém budu prodávat zboží pro maminky a jejich miminka, které jsem sama vyzkoušela. 

 

Nejdůležitější pro mě bylo vytvořit obchod, ve kterém můžou maminky nakoupit ověřené zboží za přijatelnou cenu, vyrobené s láskou a pečlivostí s možností zeptat se na cokoliv ohledně používání a zkušeností.

 

Vznikl eshop, který jsme s manželem pojmenovali  MUJEOBCHOD.CZ

 

Začátky

Začátky byly těžké. Jelikož jsem se  celé dny věnovala svým dětem a manželovi, realizace mých nových nápadů se přesouvala na noční provoz. Hledání výrobců mých oblíbených a ověřených produktů, jejich oslovení s poptávkou velkoobchodní spolupráce. Nebyla jsem vždy úspěšná. Nevzdávala jsem se a psala dál…Když jsem získala pár kontaktů, přišla na řadu tvorba eshopu a vkládání produktů. Následně spuštění eshopu a….čekání na výsledek! 

Vznikl můj vlastní internetový eshop, moje další dítě, které jsem opečovávala jak nejlíp jsem uměla. Po nocích jsem komunikovala se zákazníky, spolu s manželem jsme balili balíky (taky v noci). Dopoledne jsem je naložila na kočárek, ve kterém byl můj syn a vezla jsem je na poštu. Ze začátku jen jednou, později jsem to otočila párkrát. Na poště jsem byla vařená, pečená….

 

13 let

Vše se za těch 13 let změnilo, náš eshop ale stále funguje, i když je hodně věcí jinak.

Celou cestu a podrobnosti začátků vzniku našeho eshopu, překážky, těžké, ale i hezké chvíle, jsem podrobně popsala v mém E-BOOKU, který si již brzy budete moct stáhnout  ZDARMA 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2021 Instantnistesti.cz